Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля
2-07-2015

Вчора відбулись урочистості з нагоди завершення навчального року в Тернопільському обласному державному училищі імені Соломії Крушельницької. Не обійшлося без казусів – цьогорічні випускники не отримали «на руки» дипломів про закінчення навчання.

Як пояснили нам в обласному управлінні культури, — в Києві, в міністерстві освіти, виникли проблеми з бланками. Тому випускники Тернопільського музичного училища та Теребовлянського культосвітнього училища не отримали вчасно свої дипломи.

Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля


Однак відсутність дипломів не захмарила свята. Урочиста частина, яка відбувалась в Тернопільському обласному драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка пройшла на досить високому художньому та мистецькому рівні. Студенти демонстрували віртуозну гру, професіоналізм у своїй справі, дивували вокалом та вмінням грати на різних музичних інструментах.

Переповнений зал був у захваті від почутого і побаченого, неодноразово овації глядачів доводилось зупиняти ведучому. Це й не дивно - серед цьогорічних випускників багато переможців та лауреатів міжнародних музичних конкурсів. А майже третина студентів 4-го курсу музичного училища закінчили навчання з відзнаками!

Додатково:

1800 випускників Хмельницького національного університету залишили без дипломів

НМУ імені О.О.Богомольця: Маємо повідомити студентську спільноту про те, що є великі ризики щодо вчасного вручення дипломів (ЛИСТ МІНІСТРУ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ЩОДО ВИДАЧІ ДИПЛОМІВ)

«ТелеграфЪ»: Кременчугские студенты могут вовремя не получить дипломы

Студенти ЧНУ відгуляли випускний без дипломів

«ЗІК»: Як заробити мільйон на українській освіті, — розслідування

МОН: БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ ДЛЯ ВНЗ УКРАЇНИ ДО ЄДЕБО НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

Інна Совсун: «У нас немає базових показників, на які ставки працюють наші викладачі, яким є реальний стан забезпечення університетів...» (ЄДЕБО)

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів