Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля


Вчора відбулись урочистості з нагоди завершення навчального року в Тернопільському обласному державному училищі імені Соломії Крушельницької. Не обійшлося без казусів – цьогорічні випускники не отримали «на руки» дипломів про закінчення навчання.

Як пояснили нам в обласному управлінні культури, — в Києві, в міністерстві освіти, виникли проблеми ( https://www.youtube.com/watch?v=GN9-gKvU1RA ) з бланками. Тому випускники Тернопільського музичного училища та Теребовлянського культосвітнього училища не отримали вчасно свої дипломи.

Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля ( /prog/data/upimages/solomiyi-krushelnickoyi.jpg )


Однак відсутність дипломів не захмарила свята. Урочиста частина, яка відбувалась в Тернопільському обласному драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка пройшла на досить високому художньому та мистецькому рівні. Студенти демонстрували віртуозну гру, професіоналізм у своїй справі, дивували вокалом та вмінням грати на різних музичних інструментах.

Переповнений зал був у захваті від почутого і побаченого, неодноразово овації глядачів доводилось зупиняти ведучому. Це й не дивно - серед цьогорічних випускників багато переможців та лауреатів міжнародних музичних конкурсів. А майже третина студентів 4-го курсу музичного училища закінчили навчання з відзнаками!


accents.today ( http://accents.today/news/yak-svyatkuvala-bez-dyplomiv-svij-vypusknyj-tvorcha-molod-ternopillya-foto/ )Додатково:

1800 випускників Хмельницького національного університету залишили без дипломів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4156 )

НМУ імені О.О.Богомольця: Маємо повідомити студентську спільноту про те, що є великі ризики щодо вчасного вручення дипломів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4141 ) (ЛИСТ МІНІСТРУ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ЩОДО ВИДАЧІ ДИПЛОМІВ)

«ТелеграфЪ»: Кременчугские студенты могут вовремя не получить дипломы ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4137 )

Студенти ЧНУ відгуляли випускний без дипломів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4140 )

«ЗІК»: Як заробити мільйон на українській освіті, — розслідування
( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2922 )
МОН: БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ ДЛЯ ВНЗ УКРАЇНИ ДО ЄДЕБО НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1875 )

Інна Совсун: «У нас немає базових показників, на які ставки працюють наші викладачі, яким є реальний стан забезпечення університетів...» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3638 )(ЄДЕБО)Огигінал новини «Без дипломів святкувала свій випускний творча молодь Тернопілля» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4157
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php