Студенти ЧНУ відгуляли випускний без дипломів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Студенти ЧНУ відгуляли випускний без дипломів
25-06-2015

Студенти ЧНУ поскаржились журналістам «Прочерку», що замість дипломів на випускному вечері вони отримали лише довідки про закінчення навчання.

Виною того є змінена процедура видачі таких документів. Про це виданню пояснив перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко.

Якщо раніше виготовленням дипломів займалось міністерство освіти і науки України, то зараз форма цього документу виготовляється безпосередньо навчальним закладом. Керівництво ВНЗ напряму співпрацює з державним підприємством Інфоресурс, яке приймає та обробляє усі дані, після чого присвоює реєстраційні номери.

- Усе, що залежить від університету, ми зробили, – заявляє Василь Миколайович. – Ми вчасно відправили всі дані своїх студентів, однак обробка їх Інфоресурсом почалася лише 22 червня о 14 годині. А без присвоєння реєстраційних номерів почати друк ми не могли. Переносити ж випускний захід, що був запланований на 24 червня не хотіли, тому вручали випускникам довідки про закінчення навчання. Такі довідки отримують всі студенти, незалежно від того, є в наявності дипломи, чи ні.

Керівництво університету заспокоює своїх студентів і наголошує на тому, що всі необхідні дані від Інфоресурсу університет отримав сьогодні зранку і негайно запустив процес виготовлення дипломів для спеціалістів та магістрів. Забрати документи студенти-випускники зможуть уже найближчим часом.
Додатково:

«ТелеграфЪ»: Кременчугские студенты могут вовремя не получить дипломы

«ЗІК»: Як заробити мільйон на українській освіті, — розслідування

Річний план закупівель ДП «Інфоресурс» на 2015 рік

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів