Студенти у США закінчують коледжі із боргом у 24 тисячі доларів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Студенти у США закінчують коледжі із боргом у 24 тисячі доларів
21-11-2011

Ледве не кожен американець закінчує навчання з багатотисячним боргом.

Виплачувати позичку немає з чого, оскільки знайти роботу в умовах економічної кризи молодому фахівцю без досвіду надзвичайно складно. Щоб зменшити заборгованість по студентських кредитах адміністрація Барака Обами з наступного року вводить у дію, новий, сприятливий для випускників, план виплати боргу.

Тим часом освітні заклади шукають свої шляхи полегшення фінансового тягаря для студентів. Так у коледжі Тайдвотер у штаті Вірджинія ветеран збройних сил США Різон Чандлер, після закінчення військової служби вирішив здобути вищу освіту. Коледж обрав недорогий, адже гроші на навчання доводиться позичати. Як і майже половина із 46 тисяч студентів цього вузу Різон звернуся за фінансовою допомогою:

«Мені 26 років, і у мене трохи більше життєвого досвіду, ніж у тих, кому по 18 і які щойно закінчили школу».

Щоби взяти кредит на навчання, студентів цього коледжу зобов’язують скласти персональний фінансовий план. Базуючись на стартових зарплатах після закінчення вузу і своїх витратах, вони можуть вирахувати місячну виплату студентського боргу.

«Моя стартова зарплата, як спеціаліста міського і регіонального планування, буде в районі 36-40 тисяч доларів на рік. Знаючи суму кредиту і річну зарплату, я можу підрахувати розмір щомісячних платежів. У моєму випадку це буде 136 доларів на місяць», – каже Різон Чандлер.

Це дуже поміркована сума – вважає президент коледжу Дебора ді Крочі:

«Коли берете позику на житло, ви точно знаєте суму вашого місячного платежу, те саме з позикою на автомашину. А з кредитом на навчання чомусь все по-іншому. Надто багато часу минає від позичання до виплати кредиту. То ж ми хочемо допомогти студентам зрозуміти, що позика не є безкоштовною, що ці гроші доведеться повертати не залежно від того чи досягли вони своєї мети у житті, чи ні».

Зі зростанням рівня безробіття все більше американської молоді іде вчитися, у надії перечекати найважчі часи у коледжі. Чимало з них беруть позички, які після закінчення вузу будуть змушені повертати.

«Минулого року випускники вузів, які позичали гроші, закінчили коледж з середнім боргом у 24 тисячі доларів. Студентські позики, уперше, перевищили заборгованість по кредитних картках», – занепокоєний ситуацією Барак Обама.

Нещодавно президент Обама оголосив план полегшення боргового тягаря для студентів та недавніх випускників. Проект, що вступить у силу наступного року, дозволяє людям платити студентський борг лише з 10% дискреційних доходів і прощає решту боргу після 20 років виплати.

Дебора ді Крочі зазначає: «Це один зі способів погашення боргу. І можливо це єдиний наразі спосіб вирішення проблеми, хоча я волію дивитися на це іншого боку».

Різон Чандлер, склавши свій фінансовий план, вирішив взяти меншу позику, адже хоче продовжити навчання, на яке знову доведеться позичати.


Додатково:

Для американських «латинос» вища освіта стає доступнішою

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів