МОН: 3 травня 2025 року відбудеться Innovating Education - конференція про неформальну освіту та інновації у ЗВО
3 травня 2025 року відбудеться конференція Innovating Education ( https://www.genesis-for-univ.com/innovating-education?utm_source=media&utm_medium=partner&utm_campaign=mon ), присвячена сучасним підходам до викладання в закладах вищої освіти. Захід удруге стане платформою для обміну досвідом між викладачами, представниками бізнесу та держави з метою розвитку інноваційних рішень у сфері освіти.
Ключові теми цьогорічної конференції:
- Штучний інтелект для супроводу освітнього процесу.
- Співпраця з бізнесом як інструмент для впровадження інновацій у ЗВО.
- Стратегія розвитку інновацій України до 2030 року.
- Бізнес-підходи для організації робочого процесу викладача.
- Емоційний інтелект: як зрозуміти свої емоції та емоції студентів?
Серед ключових спікерів конференції — представники МОН, Мінцифри, КШЕ, УКУ, НаУКМА, Genesis та її партнерських компаній.
Для участі в конференції потрібно зареєструватися. Онлайн-трансляція доступна всім, участь офлайн — за запрошеннями. Програма заходу та форма реєстрації — на сайті ( https://www.genesis-for-univ.com/innovating-education?utm_source=media&utm_medium=partner&utm_campaign=mon ).
Організатором конференції є кофаундингова IT-компанія Genesis за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації у співпраці з Product IT Foundation for Education.
Довідково
Українська ІТ-компанія «Genesis» системно створює освітні можливості для студентів і викладачів. У 2023 році компанія за підтримки МОН і Мінцифри провели першу конференцію Innovating Education ( https://mon.gov.ua/news/innovating-education-genesis-provede-masshtabnu-konferentsiyu-dlya-osvityan-za-pidtrimki-mintsifri-ta-mon ) для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики. За три роки приблизно 25 тисяч студентів отримали доступ до матеріалів всеукраїнських курсів ( https://mon.gov.ua/news/yak-vykladaty-produktovyi-it-menedzhment-mon-mintsyfra-ta-genesis-zaproshuiut-vykladachiv-zvo-na-dvotyzhnevyi-intensyv ). Понад 1000 викладачів сертифіковано, вони мають дозвіл на впровадження курсів у своїх ЗВО. Компанія також долучається до створення навчальних дисциплін, консультує університети під час оновлення освітніх програм для технічних та економічних спеціальностей, а також підсилює академічну експертизу викладачів ЗВО практичними навичками спеціалістів із ринку продуктового ІТ-бізнесу. |