EUA: 14 червня відбудеться вебінар та інформаційний день перезапуску MSCA4Ukraine


Завдяки нещодавньому поповненню 10 мільйонів євро ( https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/news/msca-will-provide-an-additional-eu10-million-to-support-displaced-researchers-from-ukraine ) від Європейської комісії програма MSCA4Ukraine зможе підтримати додаткових дослідників, переміщених з України. Цей вебінар офіційно перезапустить MSCA4Ukraine та надасть учасникам інформацію про те, як подати заявку на конкурс пропозицій 2024 року. Очікується, що другий конкурс подачі заявок буде опубліковано в червні 2024 року.

Фінансована ЄС програма MSCA4Ukraine ( https://sareurope.eu/msca4ukraine/ ) наразі пропонує спеціальні стипендії та підтримку 125 дослідникам з України, що дозволяє їм продовжувати роботу в академічних та неакадемічних організаціях у країнах-членах ЄС та країнах, асоційованих з Horizon Europe, зберігаючи зв’язки з дослідницькими та інноваційними спільнотами в Україні. Ініціатива, що фінансується в рамках Дій Марії Склодовської-Кюрі (MSCA), очолюється Scholars at Risk Europe та реалізується спільно з Alexander von Humboldt Foundation та European University Association.

Під час вебінару MSCA4Ukraine буде офіційно перезапущено Нормундсом Попенсом (Normunds Popens), заступником генерального директора Генерального директорату з питань освіти, молоді, спорту та культури Європейської комісії, та Ігорем Тарановим, керівником департаменту Horizon Europe Office в Україні.


Докладніше на сайтах:

eua.eu >>> ( https://eua.eu/events/326-msca4ukraine-re-launch-webinar-and-info-day.html )


MSCA4Ukraine >> ( https://sareurope.eu/msca4ukraine/information-for-applicants/ )


За інформацією:
eua.eu ( https://eua.eu/events/326-msca4ukraine-re-launch-webinar-and-info-day.html ),
sareurope.eu ( https://sareurope.eu/msca4ukraine/information-for-applicants/ )Огигінал новини «EUA: 14 червня відбудеться вебінар та інформаційний день перезапуску MSCA4Ukraine» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8241
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php