18 грудня EUA проведе вебінар: Штучний інтелект у науці – нові політики та приклади практичного використання


Оскільки штучний інтелект все глибше впроваджується в науку, він має потенціал для трансформації дослідницьких систем і стимулювання наукових відкриттів у руйнівний спосіб. Шляхом автоматизації процесів і оптимізації робочих процесів інструменти ШІ можуть підвищити продуктивність, ефективність і точність. Це відкриває очевидні переваги для дослідників у різних дисциплінах, а також для спільнот і суспільства в цілому.

Для багатьох практиків переваги застосування ШІ та інших нових технологій у наукових дослідженнях переважають потенційні ризики. Але в міру того, як фактичні та потенційні випадки використання множаться, дебати навколо етичних і соціальних наслідків і необхідності підтримувати довіру суспільства до наукових процесів стають дедалі актуальнішими.

Вебінар досліджуватиме останні тенденції та зміни в політиці використання штучного інтелекту в науці, а також буде представлено тематичні дослідження та доповіді експертів Європейської Комісії та ОЕСР.

Цей вебінар лише для членів Європейської асоціації університетів (European University Association - EUA)


Докладніше на сайті www.eua.eu >>> ( https://www.eua.eu/events/294-webinar-artificial-intelligence-in-science-emerging-policies-and-practical-use-cases.html )
Огигінал новини «18 грудня EUA проведе вебінар: Штучний інтелект у науці – нові політики та приклади практичного використання» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8063&id=235
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php