Випускник НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського став керівником Марсіанської станції


Випускник КПІ Сергій Якимов став керівником Марсіанської пустельної дослідницької станції в американському штаті Юта. Тут проводять геологічні та соціальні дослідження, симулюючи можливе життя астронавтів на поверхні Марсу.

Сергій Якимов розповідає, що сам мріє стати астронавтом і потрапити на Марс. Він закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "системи керування літальними апаратами ( https://iat.kpi.ua/specialties/skla/ )".

Вісім років тому його відібрали у сотню претендентів для майбутнього польоту на Марс. Цю місію організовувала компанія з Нідерландів — Mars One.

"Я все життя йду до цієї мрії. Але треба робити якісь кроки. Можна звичайно просто сидіти на дивані і казати, що я хочу стати астронавтом. Проживаючи в Америці вже декілька років, я працював інженером в маленькій компанії, але працювати там у сфері польотів людини в космос я все ще не міг. І тут була така можливість долучитися до цієї справи на станції", – розповідає Якимов.

Наступним етапом у своїй кар'єрі Сергій бачить роботу в НАСА у Космічному центрі в Г'юстоні (Техас), який, зокрема, займається підготовкою астронавтів...

📋 Більше — за посиланням:

https://www.holosameryky.com/a/mars-nasa-musk/7354195.html ( https://www.holosameryky.com/a/mars-nasa-musk/7354195.html )
Огигінал новини «Випускник НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського став керівником Марсіанської станції» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8058
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php