European University Association: Європейський форум із забезпечення якості EQAF 2023 відбудеться 23-25 листопада


23 - 25 листопада 2023 року в University of Aveiro ( https://www.ua.pt/en/ ) (PORTUGAL) відбудеться European Quality Assurance Forum 2023 , найбільша європейська подія у сфері забезпечення якості освіти, темою якої стане «Інтернаціоналізація у мінливому світі. Нові тенденції та виклики для забезпечення якості».

Зустріч включатиме робочі сесії, семінари та практичні презентації, надаючи простір для обміну науковими знаннями, політичними ініціативами та прикладами практичних кейсів у сфері якості та поточних розробок у сфері забезпечення якості.

EQAF – це щорічна зустріч, організована EUA, ENQA, ESU та EURASHE, яка об'єднує понад 400 учасників з європейської спільноти забезпечення якості вищої освіти, а також учасників з інших регіонів.Докладніше на сайті eua.eu >>> ( https://www.eua.eu/events/124-2023-european-quality-assurance-forum.html )
Огигінал новини «European University Association: Європейський форум із забезпечення якості EQAF 2023 відбудеться 23-25 листопада» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8053
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php