Студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» перемогли в Чемпіонаті CFA Challendge
Студенти кафедри фінансів НаУКМА ( https://www.ukma.edu.ua/index.php/osvita/fakulteti/fen/finance ) здобули перемогу на Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge».
Чемпіонат CFA Challendge — міжнародний студентський конкурс від Асоціації інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine ( http://www.cfaukraine.org/ )», спрямований на поєднання інтересів освіти та інвестиційного бізнесу.
Команда студентів Могилянки підготувала ґрунтовний аналітичний звіт англійською мовою та стала частиною найпрестижнішого конкурсу з інвестиційних досліджень для студентів-фінансистів у всьому світі.
Натхненна праця студентів, а також підтримка тренерки студентів, доцентки кафедри фінансів НаУКМА, Олени Прімєрової, у підготовці письмового звіту, допомогли показати гідний результат членам команди Національного університету «Києво-Могилянська академія», до якої увійшли:
Назар Залюбівський, студент 4 курсу бакалаврату — капітан команди; Марія Томіліна, студентка 2 курсу магістратури; Анна Проніна, студентка 4 курсу бакалаврату; Юлія Суха, студентка 4 курсу бакалаврату; Анастасія Ташлик, студентка 1 курсу магістратури.
Цьогоріч за право представляти Україну на Регіональному етапі конкурсу, який відбувся 28 лютого 2023 року, змагалися 16 команд із 10 провідних університетів країни.
Вітаємо з перемогою! |