Укрпатент: WIPO Global Awards 2023 оголошує прийом заявок від малого і середнього бізнесу


Маєте гідну ідею, винахід, торговельну марку – візьміть участь у WIPO Global Awards. Це премія від ВОІВ для малого і середнього бізнесу, яка відзначає приклади комерціалізації ІВ, що істотно впливають на соціально-економічну сферу.

Як взяти участь у WIPO Global Awards?

Участь можуть взяти будь-які МСП зі 193 держав-членів ВОІВ ( https://www.wipo.int/members/en/ ). Приймаються заявки щодо будь-яких об’єктів ІВ: від авторського права та торговельних марок до винаходів і географічних зазначень, незалежно від економічної сфери: технології, сільське господарство, креативні індустрії чи інші.

Термін подання: з 16 січня по 31 березня 2023 року.

Як проходить конкурс?

Незалежне журі обере групу до семи переможців. Ті отримають можливість міжнародного просування свого проєкту, персональну програму навчання та полегшення доступу до фінансування та можливостей нових партнерств.

Крім того, переможці відвідають церемонію WIPO Global Awards, що відбувається в Женеві під час Генеральної Асамблеї ВОІВ у липні.

  • Подати заявку
  • ( https://www.wipo.int/global-awards/en/2023/#process )
  • Повний перелік правил
  • ( https://www.wipo.int/export/sites/www/global-awards/en/docs/wipo-global-awards-rules.pdf )

    Детальна інформація на ресурсі WIPO ( https://www.wipo.int/global-awards/en/2023/ ).    Огигінал новини «Укрпатент: WIPO Global Awards 2023 оголошує прийом заявок від малого і середнього бізнесу» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7749
    «Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php