U.S. Embassy in Ukraine: Програма обміну для студентів бакалаврату ЗВО (Global Undergraduate Exchange Program) 2023-2024


Стипендії на навчання в США за програмою Global Undergraduate Exchange Program

Початок події: 2022-12-15

Відкрито конкурс на участь у Програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів на 2023-2024 навчальний рік. Програма передбачає навчання протягом 1 семестру в американських ЗВО.

Категорії учасників: студенти 1-2 курсу будь-якої спеціальності.


Критерії відбору: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація.

Фінансове забезпечення: витрати на проїзд, навчання в університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячна стипендія.

Кінцевий термін подання заяв на участь: 15 грудня 2022 р.

Деталі про програму: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/ ( https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/ )
За інформацією:
ua.usembassy.gov ( https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/ ),
news.sumdu.edu.ua ( https://news.sumdu.edu.ua/uk/announcements/12804-stipendiji-na-navchannya-v-ssha-za-programoyu-global-undergraduate-exchange-program.html )Огигінал новини «U.S. Embassy in Ukraine: Програма обміну для студентів бакалаврату ЗВО (Global Undergraduate Exchange Program) 2023-2024» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7694
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php