Керівник проекту "ТОП-200 Україна" відвідала церемонію вручення Нобелівських премій 2018


В Стокгольмі пройшло вручення Нобелівської премії 2018 року з медицини, фізики, хімії та економіки. Почесну премію вручав особисто Король Швеції Карл XVI Густав. Процес нагородження проходив у Стокгольмській філармонії. Дев'ять лауреатів найпрестижнішої у світі нагороди взяли з рук монарха дипломи та золоті медалі. Про це повідомляє УНН ( https://www.unn.com.ua/uk/news/1767120-u-shvetsiyi-vidbulas-tseremoniya-vruchennya-nobelivskikh-premiy ) із посиланням на трансляцію вручення на Youtube.

Керівник проекту \ ( /prog/data/upimages/nob2018.jpg )
Фото з сайту unn.com.ua ( https://www.unn.com.ua/uk/news/1767120-u-shvetsiyi-vidbulas-tseremoniya-vruchennya-nobelivskikh-premiy )


Церемонію відкривав голова правління Нобелівського фонду Карл-Хенрік Хелдін. Він зазначив, що для наукових відкриттів необхідне створення сприятливих умов.

“Прориви в науці, подібні до тих, що ми сьогодні вшановуємо, стали можливі завдяки створенню сприятливих умов і надання вченим свободи, незалежності і довгострокового фінансування. Таке творче середовище виявляється родючим для нових ідей завдяки своїй відкритості для найрізноманітніших талантів, досвіду і культурних традицій, а також завдяки тому, що дає можливість молодим вченим висловлюватися”, — сказав він.

Після вступного слова голови відповідного Нобелівського комітету лауреати виходили на сцену, за традицією прикрашену тисячами свіжих квітів, де з рук короля брали золоті медалі і індивідуальні дипломи.

Лауреатами Нобелівської премії 2018 року по фізіології і медицині стали Джеймс Еллісон (США) і Тасуку Хондзе (Японія) за їх відкриття в терапії раку.

Премія в галузі фізики була присуджена вченим Артуру Ешкіну (США), Жерару Муру (Франція) і Донні Стрікленд (Канада) за їх “революційні відкриття в області лазерної фізики”.

Керівник ( https://euroosvita.net/?category=8&id=226 ) Національного академічного рейтингу "ТОП-200 Україна" ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5647 ) Олеся Линовицька була запрошена та відвідала церемонію вручення Нобелівських премій.

Керівник проекту \ ( /prog/data/upimages/nob_st_aly_2018_1.jpg )
За інформацією:
euroosvita.net ( https://euroosvita.net/?category=8&id=225 ),
unn.com.ua ( https://www.unn.com.ua/uk/news/1767120-u-shvetsiyi-vidbulas-tseremoniya-vruchennya-nobelivskikh-premiy )

Додатково:

Керівник проекту "ТОП 200 Україна" взяла участь у відкритті «ФабЛаб КПІ» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5673 )

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" відвідала церемонію вручення Нобелівських премій 2016 у Стокгольмі ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5017 )

Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5664 )

НІСД: «Врахування національних інтересів у процесі інтеграції української науки у світовий дослідницький простір» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5851 )Огигінал новини «Керівник проекту "ТОП-200 Україна" відвідала церемонію вручення Нобелівських премій 2018» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5869
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php