Реформа системи правової охорони інтелектуальної власності: Мінекономрозвитку і “PwC Україна” підписали Меморандум про співробітництво


Вчора, 26 грудня, Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Генеральний директор ТОВ “PwC Україна” Олег Тимків підписали Меморандум про співробітництво між Мінекономрозвитку та PwC.

Співробітництво здійснюєтья у рамках Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund – Managed Fund», яка реалізується в Україні Департаментом міжнародного розвитку Уряду Великої Британії (Department of Foreign International Development / DFID) та за участі компаній-учасниць міжнародної мережі PwC.

Відповідно до Меморандуму основними напрямками співпраці сторін є :

- діагностика поточної операційної моделі державного управління у сфері інтелектуальної власності;

- розробка нової операційної моделі державного управління у сфері інтелектуальної власності з врахуванням релевантної зарубіжної практики з метою підвищення якості та ефективності такого управління;

- розробка плану переходу від поточної до нової операційної моделі державного управління у сфері інтелектуальної власності.

«Реформа системи правової охорони інтелектуальної власності – це пріоритет Уряду, адже вона є передумовою розвитку інноваційної економіки. Першочергові заходи у напрямку здійснення цієї реформи - інституційні зміни, наближення національного законодавства до права ЄС і реформування сфери колективного управління», – зазначив Степан Кубів.

PwC вже отримало фінансування від DFID та розпочало роботу з реалізації проекту «Підвищення ефективності державного управління у сфері інтелектуальної власності».

Мінекономрозвитку і “PwC Україна” підписали Меморандум про співробітництво (Відео зустрічі):
me.gov.ua ( http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=3fdbc7d0-6764-456e-870e-33ff113d17ba&title=MinekonomrozvitkuIpwcUkrainaPidpisaliMemorandumProSpivrobitnitstvoUSferiIntelektualnoiVlasnosti )
Додатково:

КМУ: Уряд передав Мінекономрозвитку функції державного управління сферою інтелектуальної власності ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4884 )

Результати Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2015» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4690 )

Кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2015 роц ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4627 )Огигінал новини «Реформа системи правової охорони інтелектуальної власності: Мінекономрозвитку і “PwC Україна” підписали Меморандум про співробітництво» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5036
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php