«Полтавщина»: Із 2017 року в школах Кременчука скасують добровільні батьківські внески


Усі витрати на школи візьме на себе міський бюджет окрім канцелярських товарів, які куплятимуть батьки для своїх дітей в індивідуальному порядку

Із початку нового бюджетного 2017 року міська влада Кременчука впроваджує новий проект, спрямований на відмову від збору в навчально-виховних закладах міста благодійних батьківських внесків. Усі питання, вирішення яких упродовж багатьох років здійснювалося за рахунок таких благодійних надходжень, із 1 січня будуть фінансуватися виключно з міського бюджету. На такі цілі в проекті головного фінансового документу Кременчука передбачено 15 млн грн. Про таку ініціативу повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради.

Наразі в освітянських установах розпочато роз’яснювальну роботу з батьками, дітьми та педколективами щодо припинення збору коштів із батьків на будь-які потреби від початку 2017 року.
Разом із тим у департаменті освіти наголошують, що міські видатки не передбачені на придбання канцелярських товарів для учнів та вихованців: ручки, олівці, пензлі, альбоми для малювання, зошити, обгортки, кольоровий папір, тощо. Ці витрати нестимуть батьки, але забезпечуватимуть такими товарами виключно для своєї дитини, уникаючи колективного збору будь-яких коштів.


Інтернет-видання «Полтавщина» ( http://poltava.to/news/41050/ )
Додатково:

КАК УЗНАТЬ, НА ЧТО УХОДЯТ ДЕНЬГИ ШКОЛЬНЫХ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4320 )

Заступник голови КМДА пропонує освітянам розглядати батьків як інвесторів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3508 )

За що платять українські батьки у державних школах ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1246 )

Анскулинг от первого лица: «Я благодарен родителям за возможность не ходить в школу» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3081 )

Статистика по домашнему образованию в США ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2669 )

Кен Робинсон: Современное образование... экономически не выгодно и не соответствует запросам сегодняшнего дня.
( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2310 )Огигінал новини ««Полтавщина»: Із 2017 року в школах Кременчука скасують добровільні батьківські внески» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5013
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php