Оприлюднено правильні відповіді до завдань з географії


У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з географії ( /prog/data/attach/4789/vidpovidi-do-zavdan-sertifikaciinoyi-roboti-z-geografiyi.pdf ).

Звертаємо вашу увагу на те, що правильне виконання різних типів завдань сертифікаційної роботи оцінюється по-різному:

Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-42) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (43-48) оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (49-52) оцінюється в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей (53-58) із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал - за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри) або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, - 92.

До 25 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з географії. Результати тестування з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що створені на сайті Українського центру.

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії відбулося 15 червня. Для участі в тестуванні з цього навчального предмета було допущено 56 255 осіб.

За оперативною інформацією у зовнішньому незалежному оцінюванні з географії взяло участь 85,32 % від загальної кількості, не прийшли на тестування – 14,65 %, не були допущені до участі в тестуванні (прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів) і запізнилися – 0,03 %.

До проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування було залучено 9 292 осіб.Додатково:

Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2015/2016 рік ( ) ( )

Правильні відповіді та схема оцінювання завдання відкритої форми до завдань з української мови і літератури додаткової сесії ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4787 )

Оприлюднено правильні відповіді до завдань з біології ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4782 )Приєднані файли:
Огигінал новини «Оприлюднено правильні відповіді до завдань з географії» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4789
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php