7 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови


7 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.Для участі в тестуванні з цього навчального предмета було допущено 84 901 особу.

За оперативною інформацією у зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови взяло участь 91,8% від загальної кількості, не прийшли на тестування – 8,1 %, не були допущені до участі в тестуванні (прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів) і запізнилися – 0,1 %.

До проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування було залучено 14069 осіб.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Поважними причинами неучасті в основній сесії є: хвороба, смерть рідних по крові або шлюбу, стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього незалежного оцінювання, участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах).

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час додаткової сесії необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву (на ім’я директора регіонального центру). Рішення щодо реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання ухвалює регламентна комісія регіонального центру оцінювання якості освіти.Додатково:

Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2015/2016 рік ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4757 )

Оприлюднено правильні відповіді до завдань з іспанської мови ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4772 )

Оприлюднено правильні відповіді до завдань з російської мови ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4771 )Огигінал новини «7 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4773
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php