9 квітня відбудеться пробне ЗНО з 11 предметів


9 квітня пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії.Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Оскільки у 2016 році державна підсумкова атестація з математики та історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) проходитиме у формі зовнішнього незалежного оцінювання, сертифікаційна робота з цих предметів включатиме завдання, результати яких будуть зараховані до атестату про повну загальну середню освіту, а також використовуватимуться під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з історії України складатиметься з двох частин. Перша частина міститиме 30 завдань періоду ХХ – початку ХХІ ст., результати виконання яких під час основної сесії зараховуватимуться як державна підсумкова атестація, друга частина – від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результати виконання завдань обох частин будуть використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з математики міститиме 33 завдання, 3 з них (31–33) – відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Спосіб та етапи виконання цих завдань, учасник зовнішнього незалежного оцінювання має записати до бланка відповідей Б. Під час основної сесії ЗНО результат виконання завдань 1–28, 31, 32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація, результат виконання завдань всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Тестування розпочнеться об 11 годині. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу. Адреса пункту тестування вказана у запрошенні-перепустці, що розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Детальніше про процедуру проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах або за телефонами регіональних центрів.Огигінал новини «9 квітня відбудеться пробне ЗНО з 11 предметів» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4681
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php