Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана»


З 23 по 27 листопада 2015 року Незалежною казахстанською агенцією із забезпечення якості в освіті (Independent Kazakhstan Agency for Quality Assurance in Education - IQAA ( http://nkaoko.kz/en/ranking-of-heis/ranking-of-higher-education-institutions-of-kazakhstan-2015 )) для проведення зовнішнього аудиту в межах спеціалізованої акредитації Медичного університету «Астана» ( http://www.amu.kz ) (Республіка Казахстан), як міжнародного експерта було запрошено проректора з науково-педагогічної, лікувальної роботи та післядипломної освіти Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктора медичних наук, професора Олександра Миколайовича Науменка.

IQAA має широке міжнародне визнання в сфері забезпечення якості освіти та є членом таких організацій як Міжнародна мережа агенцій із забезпечення якості вищої освіти (INQAAHE), Європейська асоціація забезпечення якості у вищій освіті (ENQA ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1867 )), Азійсько-Тихоокеанська мережа забезпечення якості (APQN), Мережа агенцій із забезпечення якості у вищій освіті країн Центральної та Східної Європи (CEENQA ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1227 )), Міжнародна група якості CHEA (CIQG). Одним з давніх партнерів IQAA в Україні є Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» ( https://euroosvita.net/?category=8&id=225 ), разом вони беруть активну участь у діяльності Міжнародної експертної групи по ранжируванню (Observatory on Academic Ranking and Excellence - IREG ( http://ireg-observatory.org/en/index.php/executive-committee )).

У Казахстані IQAA проводить інтернаціональну і спеціалізовану акредитації казахстанських організацій вищої, післядипломної та іншої освіти, що базуються на методології, стандартах і критеріях, прийнятих у міжнародній практиці. Відповідно до європейських стандартів якості для проведення зовнішнього аудиту IQAA залучає міжнародних експертів з більш ніж 20 країн світу, серед яких Австрія, Великобританія, Німеччина, Латвія, Польща та інші, які мають багаторічний міжнародний досвід у проведенні зовнішньої експертизи діяльності навчальних закладів.

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ( https://euroosvita.net/index.php/?category=35&id=675 ) також співпрацює з IQAA в сфері політики забезпечення якості медичної освіти. Наші експерти вкотре, на міжнародному рівні, доводять свою високу кваліфікацію та професійність.

Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана» ( /prog/data/upimages/iqaa-2015.jpg )
nmu.edu.ua ( http://www.nmu.edu.ua/news-open.php?id_news=3981 )
Додатково:

НАЦИОНАЛЬНЫЙ РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ ВУЗОВ КАЗАХСТАНА – 2015 ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4175 )

Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2015» представлено на сайті IREG Observatory ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4115 )Огигінал новини «Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана»» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4469
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php