Голова оргкомітету Національного академічного рейтингу ТОП 200 Україна Олеся Линовицька взяла участь у діловій зустрічі із делегацією НАТО


У рамках співробітництва між організацією НАТО з підтримки і постачання (NSPA) та Кабінетом Міністрів України у сфері медичної реабілітації на початку вересня 2015 р. з робочим візитом до Києва прибула делегація міжнародного товариства протезистів та ортопедів (ISPO) у складі: Dr Robert Balazs, Heinz Trebbin, Jon Batzdorft, Bengt Soderberg. Головної метою візиту стало вивчення потреб та оцінка потенційних можливостей щодо підготовки в Україні протезистів-технологів відповідно до стандартів ISPO та рекомендацій ВОЗ.

2 вересня 2015 р. делегація відвідала НМУ імені О.О. Богомольця. У ході зустрічі було обговорено питання потреб населення України в протезуванні, основні етапи надання допомоги при ушкодженні кінцівок, у томі числі при осколкових та кульових пораненнях, особливості комплексного підходу при проведенні реабілітації хворих. Було підкреслено, що питання підготовки спеціалістів "ортопед - технолог", особливо в умовах війни, набуває особливої нагальності. Зустріч продовжилася наступного дня в приміщенні Офісу НАТО.

Голова оргкомітету Національного академічного рейтингу ТОП 200 Україна Олеся Линовицька взяла участь у діловій зустрічі із делегацією НАТО ( /prog/data/upimages/nato-2015-nmu.JPG )
(Фото з сайту nmu.edu.ua)

На зустрічі із делегацією НАТО була присутня голова оргкомітету Національного академічного рейтингу ТОП 200 Україна ( https://euroosvita.net/index.php/?category=3 ) Олеся Линовицька.


euroosvita.net ( https://euroosvita.net/?category=8&id=226 )
Додатково:

В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України” ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3716 ) (за ініціативи Центру міжнародних проектів "Євроосвіта")Огигінал новини «Голова оргкомітету Національного академічного рейтингу ТОП 200 Україна Олеся Линовицька взяла участь у діловій зустрічі із делегацією НАТО» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4271
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php