AUNION: Про проект GISAP


На підставі програми співробітництва в науково-освітній сфері, затвердженої спільним рішенням МАНВО та Всеукраїнського академічного союзу ( http://aunion.info/uk/home ), наша організація є членом інтернаціонального складу організаторів проекту GISAP ( http://gisap.eu/ru ).

Особовий склад та функціональні обов’язки основних організаторів проекту GISAP:

Автор та засновник проекту GISAP – Міжнародна академія наук і вищої освіти (МАНВО; Лондон, Великобританія);

Адміністратор проекту GISAP – всеукраїнський академічний союз спеціалістів професійної оцінки та педагогічної діяльності (Всеукраїнський академічний союз, Київ-Одеса, Україна);

Координатор проекту GISAP - Науково-виробнича компанія «GISAP LP» (Douglas, Scotland, SouthLanarkshire, UnitedKingdom)

Також свій вклад в реалізацію проекту вносять: «SJP» (Гельсінкі, Фінляндія), Американський міжнародний комерційний арбітражний суд (АМКАС; Вілмінгтон, США), Міжнародний торгово-промисловий союз (МТПС; Лондон, Великобританія), «Sirius& Co» (Сідней , Австралія).

З повним складом постійних та ситуативних організаторів проекту GISAP можна ознайомитися за наступним посиланням: http://www.gisap.eu/organizer.

В рамках проекту проводяться систематичні міжнародні та національні першості з наукової аналітики та науково-практичні конференції, публікуються збірники наукових робіт і спеціалізовані наукові журнали, а також реалізуються інші наукові програми та заходи.

Бажаючі більш детально ознайомитися з проектом GISAP або прийняти в ньому участь, можуть використати в цих цілях наступні засоби комунікацій:

Адреса: 65045, Україна, м. Одеса, Олександрівський проспект, 5, оф. 13

Телефон/факс: +38 (048) 737 46 20

Телефон: (095) 728-91-98

e-mail:office@gisap.eu
http://www.gisap.eu


Всеукраїнська академічна спілка та інші організатори проекту GISAP будуть щиро раді вітати Вас в якості учасника міжнародних науково-аналітичних заходів!.

Перейти на сайт проекту GISAP ( http://gisap.eu/ru )


aunion.info ( http://aunion.info/uk/node/461 )
Додатково:

Сотрудники Приазовского государственного технического университета стали победителями проекта GISAP 2014 ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3536 )Огигінал новини «AUNION: Про проект GISAP» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3951
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php