МОН: Щодо внесення змін до наказу МОН від 16.12.2014 № 1474 «Щодо обсягу державного замовлення


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ

м. Київ
№83 від 02.02.2015Щодо внесення змін до наказу МОН
від 16.12.2014 № 1474 "Щодо обсягу
державного замовлення"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 1210-р "Деякі питання організації освітнього процесу у навчальних закладах" щодо переведення на навчання за державним замовленням на постійній основі студентів, раніше переведених на навчання у статусі тимчасово допущених до занять, а також переведених та поновлених на навчання з вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни у додатки до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.12.2014 № 1474 "Щодо обсягу державного замовлення" у новій редакції (додається)

2. Керівникам вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, зазначених у додатку 1, зменшити обсяг державного замовлення у розрізі освітньо-кваліфікаційних рівнів, форм навчання, курсів, напрямів, спеціальностей відповідно зазначених прізвищ студентів з урахуванням змін щодо контингенту студентів.

3. Керівникам вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, зазначених у додатку 2, збільшити обсяг державного замовлення у розрізі освітньо-кваліфікаційних рівнів, форм навчання, курсів, напрямів, спеціальностей відповідно зазначених прізвищ студентів з урахуванням змін щодо контингенту студентів.
За необхідності допускається разове перевищення ліцензованого обсягу.

4. Керівникам вищих навчальних закладів, зазначених у додатках 1, 2, наказами про відрахування і зарахування на навчання внести відповідні зміни до раніше доведеного обсягу державного замовлення та верифікувати відповідні накази в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр
С. М. КвітДодатки:Огигінал новини «МОН: Щодо внесення змін до наказу МОН від 16.12.2014 № 1474 «Щодо обсягу державного замовлення» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3851
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php