Times Higher Education: Світовий рейтинг міжнародної інтегрованості вищих навчальних закладів 2015


Times Higher Education (THE) оприлюднило рейтинг міжнародної інтегрованості вищих навчальних закладів - "The 100 most international universities in the world 2015" ( https://www.timeshighereducation.com/news/the-100-most-international-universities-in-the-world-2015/2018125.article )

За основу рейтингу обрано групу показників із рівними ваговими коефіцієнтами розділу Міжнародного Огляду Світового рейтингу університетів, оприлюднені у жовтні минулого року, які стосуються кількості зарубіжних студентів, кількості зарубіжних викладачів відсоток викладачів, та кількості робіт, написаних принаймні із одним зарубіжним співавтором.

Найкращий результат у рейтингу продемонструвала Швейцарія. Крім перших трьох місць у рейтингу, до підсумкової таблиці також увійшли 3 внз- Цюріхський Університет посів 28 місце, Університет Лозанни- 34-е, і Фрібурський університет- 37-е.

Значку частку призових місць отримали британські університети, особливо ті, що знаходяться у Лондоні та його околицях. До першої двадцятки увійшли Лондонський університет Royal Holloway, Імперський коледж Лондона, Оксфордський Університет Університет Сент-Ендрюс, Університет Brunel, Лондонський університету Queen Mary та Королівського університету Белфаста.

Натомість, університети у США та Азії, крім Сінгапуру та Гонконгу продемонстрували погані показники. Найкращим американським університетом став Массачусетський технологічний інститут (MIT), що став 39-м , у той час як жоден японський, китайський чи індійський університет не увійшов до топ-100.

Краща десятка:

1. Федеральна політехнічна школа Лозанни, Швейцарія
2. Женевський університет, Швейцарія
3. ETH Zurich, Швейцарія
4. Національний університет Сингапуру
5. Політехнічна школа, Франція
6. Лондонський університет Royal Holloway , Великобританія
7. Університет Інсбруку, Австрія
8. Imperial College London, Великобританія
9. Технологічний університет Nanyang, Сингапур
10 Університет Картин, Австралія
10 Австралійський національний університет.

Докладніше на сайті Times Higher Education ( https://www.timeshighereducation.com/news/the-100-most-international-universities-in-the-world-2015/2018125.article )

За інформацією: ireg-observatory.org ( http://ireg-observatory.org/en/index.php/253-the-world-s-most-international-universities )
Переклад:
Михайленко Ігор ( https://euroosvita.net/index.php/?category=46&id=1613 ) /Оксана Бурдик
для euroosvita.net ( https://euroosvita.net/?category=8&id=225 )Додатково:

Рейтинг Таймс обирає своїм партнером видавництво Elsevier ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3695 )

Альтернативний Шанхайський Рейтинг (без показників кількості лауреатів): Азія перемагає, Німеччина і Франція програють ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3610 )

Украинские ВУЗы вошли в «экологический» рейтинг мировых университетов ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3833 )Огигінал новини «Times Higher Education: Світовий рейтинг міжнародної інтегрованості вищих навчальних закладів 2015» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3835
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php