МОН: Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах


Міністерство доручає місцевим органам управління освітою та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів активізувати використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях за різними формами (екстернатною, індивідуальною тощо) (лист Міністерства №1/9-26 від 22 січня 2014 року).

МОН повідомляє, що використання дистанційних технологій передбачене пунктом 2.1. Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 року за № 703/23235, та не потребує погодження з Міністерством.

МОН: Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах ( /prog/data/upimages/lmon26.jpg )mon.gov.ua ( http://mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/3450- )Огигінал новини «МОН: Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3829
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php