НІП-Україна: Програма Марі Склодовської-Кюрі в рамках «Горизонт 2020»


Програма Марі Склодовської-Кюрі пропонує багато варіантів для кар’єрного росту наукових співробітників у Європі і за її межами. Передбачено напрямки, які відповідають будь-яким вимогам.

Учасникам програми надається підтримка на усіх ступенях кар’єри, незалежно від національності. Особливу увагу приділяють науковцям, які поєднують академічні дослідження з роботою в компаніях.

Включно з фінансуванням на дослідження, науковці отримують можливість перейняти зарубіжний досвід (включаючи приватний сектор) та закінчити навчання з дисциплінами, корисними для розвитку їх кар’єри.

Розглядаєте можливість отримання наукового ступеню? Ознайомтесь з інформацією про Мережі інноваційного навчання (ITN).

Маєте намір розвивати кар’єру в іншій країні, а, можливо, й в іншому секторі? Зверніть увагу на Індивідуальні стипендії (IF).

Вас цікавить співробітництво і обмін знаннями? Читайте про Обмін кадрами у сфері досліджень та інновацій (RISE).

Ваша організацій фінансує чи реалізує програму надання стипендій чи грантів? Зверніть увагу на Співфінансування регіональних, національних та міжнародних програм (COFUND).Файли для завантаження:
1) Marie Skłodowska-Curie actions (укр. мовою)
2) Горизонт 2020: Мобільність наукових кадрів
Огигінал новини «НІП-Україна: Програма Марі Склодовської-Кюрі в рамках «Горизонт 2020»» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3606
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php