У Львівській національній музичній академії відбудеться Всеукраїнська конференція “Музичне виховання як проблема національної безпеки”


Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції “Музичне виховання як проблема національної безпеки”

В сучасному українському суспільстві музичне виховання серед всіх інших засобів формування особистості займає чи не останнє місце. Це не лише невірно загалом, але й суперечить питомо національним українським духовним традиціям і засадам ментальності. Нехтування тим надпотужним потенціалом, який містить музика, зокрема народна й академічна, для формування таких світоглядних переконань, як патріотизм, повага до духовної спадщини, усвідомлення значущості й органічності українського народу в європейському просторі, принесло аж надто помітні негативні результати.

Тому в руслі тих принципових інновативних зрушень у сфері освіти, науки, культури не повинно забракнути кардинально нової концепції національного музичного виховання. Звісно, це передусім практичні кроки у напрямку впровадження нових форм музикування у дошкільні заклади, шкільну освіту, поширення альтернативних аматорських осередків тощо. Але практика повинна спиратись на міцне науково-теоретичне підґрунтя, яке пропонуємо обговорити і сформувати разом, в процесі обміну думками, дискусій, представлення власного досвіду.

Для цього запрошуємо професорів і викладачів музичних та педагогічних вищих навчальних закладів, педагогів-практиків, всіх небайдужих до цієї надважливої ділянки виховання наступного покоління до участі у Всеукраїнській конференції, що відбудеться на базі Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка 20 – 21 листопада 2014 року.

Координатор конференції – кандидат мистецтвознавства, доцент Мирослава Новакович.

Заявки на участь у конференції просимо присилати за адресою:

Львівска національна музична академія ім. М.Лисенка,
вул. О. Нижанківського, 5
м.Львів, 79005.


e-mail: ldma@mail.lviv.ua

Для довідок: тел. (032) 235 82 68, 235-82-91, факс (032) 235 84 83.


conservatory.lviv.ua ( http://conservatory.lviv.ua/news/e/54/ )
Додатково:

Інна Совсун: Університети повинні навчитися заробляти за рахунок наукових досліджень ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3572 )

У ДІНЗ України розглянуто результати апробації Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності ВНЗ ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3362 )Огигінал новини «У Львівській національній музичній академії відбудеться Всеукраїнська конференція “Музичне виховання як проблема національної безпеки”» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3589
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php