«Інфоресурс»: Щодо вирішення проблем, які виникають при придбанні СТУДЕНТОМ (УЧНЕМ) пільгового квитка на проїзд у ЗАЛІЗНИЧНОМУ транспорті


До уваги ВИЩИХ та ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ навчальних закладів!


У доповнення до листа ДП «Інфоресурс» від 19.09.2014 року № 01.01-14/1128 «Щодо перевірки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти наявності студентських (учнівських) квитків» (розміщено – http://www.inforesurs.gov.ua/news), повідомляємо.

Пільгою при придбанні квитка на проїзд у залізничному транспорті користуються студенти (учні) ДЕННОЇ форми навчання.

У разі, якщо при придбанні залізничного квитка студентом (учнем) наявність в ЄДЕБО його студентського (учнівського) квитка не підтверджено, СТУДЕНТУ (УЧНЮ) необхідно:

1)записати час звернення для придбання залізничного квитка, місце придбання та технологічний номер квиткової каси (дізнатися у касира);

2)перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО на сайті ДП «Інфоресурс» у розділі «Запити»: сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html). Відповідальним за наявність (та/або коректність) даних студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО є навчальний заклад, що видав квиток. Тому для внесення (виправлення, у разі наявності помилок) даних квитка в ЄДЕБО студенту (учню) необхідно звернутись до керівництва навчального закладу з проханням вжити відповідні заходи;

3)крім того, у разі відсутності даних студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО, перевірити реєстрацію особи в базі (наявність особистої картки) на сайті ДП «Інфоресурс» у розділі «Запити»: сервіс «Перевірка реєстрації фізичної особи в ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-stud.html). Відповідальним за реєстрацію особи в ЄДЕБО є навчальний заклад, в якому студент (учень) навчається. Тому для реєстрації студента (учня) в ЄДЕБО йому необхідно звернутись до керівництва навчального закладу з проханням вжити відповідні заходи.


У разі наявності даних студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО, але відмови з боку Укрзалізниці в наданні пільги на проїзд, НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, що видав квиток, для вирішення технічної проблеми формує у модулі «Звернення» (розділ «Навчальний заклад») запит з типом «Перевірка в ЄДЕБО наявності студентських (учнівських) квитків». У запиті необхідно вказати:

–ПІБ студента (учня);

–серію та номер студентського (учнівського) квитка;

–код в ЄДЕБО та назву навчального закладу, що видав квиток;

–час звернення для придбання залізничного квитка;

–місце придбання квитка;

–технологічний номер квиткової каси;

–а також додати до запиту скріншот з сайту ДП «Інфоресурс» з позитивним результатом перевірки наявності студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО (приклад нижче).

«Інфоресурс»: Щодо вирішення проблем, які виникають при придбанні СТУДЕНТОМ (УЧНЕМ) пільгового квитка на проїзд у ЗАЛІЗНИЧНОМУ транспорті ( /prog/data/upimages/stud_uch_1.jpg )


Звертаємо увагу навчальних закладів, що студентський (учнівський) квиток є наявним в ЄДЕБО, якщо його дані внесені до бази у модулі «Видача» (розділ «Документи») та успішно верифіковані (перевірені).

Наявність даних студентського (учнівського) квитка у модулі «Перевірка документів» (розділ «Пошук») означає лише те, що документ дійсно надрукований ІВС «Освіта».

Також інформуємо, що оновлення з ЄДЕБО даних Укрзалізниці для перевірки студентських (учнівських) квитків здійснюється кожні дві години.ДП «Інфоресурс» ( http://www.inforesurs.gov.ua/news/178-schodo-virshennya-problem-scho-vinikayut-pri-pridbann-studentom-uchnem-plgovogo-kvitka-na-proyizd-u-zalznichnomu-transport.html )
Додатково:

МОН закликає студентів та учнів перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3538 )

Студенти шукають житло: У вишах кажуть, що гуртожитком не забезпечать від 5 до 25% студентів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3565 )

Мінсоцполітики: Щодо індексації стипендій ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3437 )Огигінал новини ««Інфоресурс»: Щодо вирішення проблем, які виникають при придбанні СТУДЕНТОМ (УЧНЕМ) пільгового квитка на проїзд у ЗАЛІЗНИЧНОМУ транспорті» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3573
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php