Навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня


КИЇВ. 1 жовтня. УНН ( http://www.unn.com.ua/uk/news/1391032-vidsogodni-skhidnoukrayinskiy-universitet-luganska-rozpochne-navchalniy-protses-na-mirniy-teritoriyi ). Навчання для першокурсників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня. Ректорат університету передислоковано з Луганська до Сєвєродонецька, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр ВНЗ.

“Для організації іспитів в період до припинення бойових дій та відновлення енергозабезпечення міста Луганська, управління та інформаційне забезпечення Далівського університету буде сконцентровано в Сєвєродонецькому технологічному інституті СНУ ім. В.Даля. Початок навчального року для студентів першого курсу — 1жовтня, для старших курсів навчання розпочнеться 1 вересня”, — повідомили у прес-центрі СНУ.

Водночас керівництво університету попіклувалось про безпеку кожного студента. До скінчення бойових дій луганським далівцям намагатимуться забезпечити навчання у дистанційній формі.

“В умовах бойових дій на території Луганської області необхідно мінімізувати переміщення учасників навчального процесу, сконцентрувавши переважну частину навчання в межах дистанційної форми”, — розповіли в прес-центрі університету.

В приймальній комісії також зазначили, що у зв’язку з проведенням АТО вступна компанія буде продовжена.

“Прийом заяв для вступу на перший курс проводиться до 8 (15) вересня 2014 року. Зарахування буде проведено до 30 вересня 2014 року. У так званих "хвилях" зарахування братимуть участь і абітурієнти, які були рекомендовані до зарахування на початку серпня”, — додали в навчальному закладі.

Як повідомляв УНН, Луганський Національний університет імені Т. Шевченко відновить роботу у Старобільську. Додамо, що за словами начальника департаменту освіти та науки Луганської ОДА Ірини Цимбал, все ще невідомо, як зможуть організувати навчання для студентів Медичного університету та Луганського університету внутрішніх справ.


unn.com.ua ( http://www.unn.com.ua/uk/news/1391032-vidsogodni-skhidnoukrayinskiy-universitet-luganska-rozpochne-navchalniy-protses-na-mirniy-teritoriyi )
Додатково:

МОН: Щодо питання діяльності ВНЗ Донбасу ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3548 )Огигінал новини «Навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3561
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php