Віталій Кличко: У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей


Віталій Кличко прозвітував про перші сто днів роботи

Мер Києва Віталій Кличко прозвітував перед громадою про перші сто днів роботи на посаді Київського міського голови. Він розповів, у якому стані отримав Київ, і що було зроблено у місті, зокрема, щодо боротьби з корупцією, незаконними МАФами і будівництвом, окреслив основні зміни і тенденції у транспортній, медичній, житлово-комунальній та інших сферах життя столиці.

"Сьогодні я звітую перед громадою Києва про перші сто днів роботи. Починати було складно, скажу чесно! Але впевнений, що в цьому першому стоденному раунді перемогла наша команда. " - зазначив Кличко.

Серед багатьох гострих питань було визначено такі проблеми з дошкільною освітою:

* У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей.

* Ми відновили роботу 65-ти груп у дошкільних навчальних закладах, які тривалий час використовувалися не за призначенням.

* Моїм розпорядженням вже вирішене питання повернення 5-ти дитячих садочків

– Ми удосконалюємо систему електронного запису дітей до дитсадків. Робимо запис повністю автоматизованим, прозорим, без можливості адміністративного втручання.

* Будемо реконструювати дитсадки, і збільшувати їх площу там, де це дозволяють будівельні конструкції.Більше інформації тут: don.kievcity.gov.ua ( http://don.kievcity.gov.ua/news/761.html )


don.kievcity.gov.ua ( http://don.kievcity.gov.ua/news/761.html )
Додатково:

Заступник голови КМДА пропонує освітянам розглядати батьків як інвесторів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3508 )

Директор Департаменту столичної освіти: Протягом багатьох років освітню галузь оцінювали за не дуже правдивими показниками ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3498 )

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась конференція на тему: «Про підсумки розвитку освіти міста Києва у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014 – 2015 навчальний рік» ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3489 )

Керівництво МОН прозвітувало про роботу за 100 днів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3309 )Огигінал новини «Віталій Кличко: У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3530
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php