КМУ вніс зміни до Постанови „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”


Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці ( http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/207-2013-п/paran13#n13 )”.

Як повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, спрощено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. Крім того, затверджено перелік професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

„Отримати ваучер на навчання таким громадянам тепер стане простіше. Зокрема, скасовується необхідність подання до центру зайнятості довідки про підтвердження страхового стажу. Інформацію про стаж регіональні центри зайнятості братимуть із бази даних обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Державною службою зайнятості”, – зазначила Міністр.

Важливою складовою ухваленої Постанови є включення до переліку професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації для навчання за якими може бути виданий ваучер, традиційно жіночих професій – „сестринська справа”, „соціальна робота”. Як наголосила Людмила Денісова, ця норма є особливо значущою з огляду на подій, що відбуваються на Сході країни.

Перелік навчальних закладів, які проводять навчання за ваучерами, буде постійно оновлюватися на офіційному сайті Міністерства освіти України.

Із початку впровадження відповідної програми (з квітня 2013 р. по липень 2014 р.) ваучери на навчання отримали 23,7 тис. осіб, з них 7,2 тис. вже проходять навчання.mlsp.gov.ua ( http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article;jsessionid=023B5B2AC3EC923E7338E94BCB56ECCA.app1?art_id=164974&cat_id=107177 )
Додатково:


В Киеве открылся университет для пенсионеров ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2193 )

Профорієнтація безробітних буде здійснюватися згідно з новим порядком ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2517 )

Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2741 )

У Могилянці стартувала перша в історії освітніх закладів України комплексна програма підготовки студентів до ринку праці ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2270 )

Самое невезучее поколение: что станет с детьми 1980-х? ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2621 )Огигінал новини «КМУ вніс зміни до Постанови „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3470
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php