У Львівській політехніці найбільшою популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки


У Національному університеті “Львівська політехніка” відбулося засідання приймальної комісії.На ній були обговорені перші підсумки вступної кампанії-2014, де йшлося про результати зарахування абітурієнтів на державну форму навчання.

Як наголосив голова приймальної комісії, ректор університету професор Юрій Бобало, цього року згідно із доведеним планом кількість зарахованих вступників за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів, які навчатимуться за бюджетні кошти, сягає 2 312. План виконаний з усіх 63 напрямів підготовки фахівців.

Варто підкреслити, що зросли прохідні бали з багатьох напрямів підготовки: 600 і більше конкурсних балів потрібно було набрати абітурієнтам, аби навчатися програмній інженерії,філології, журналістиці, музейній справі та охороні пам'яток історії та культури тощо. Значною популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки: на цей напрям підготовки надійшла рекордна кількість заяв — понад 2 300 при загальному ліцензованому обсязі набору 300. Традиційно значне зацікавлення в абітурієнтів викликають архітектура, дизайн та реставрація творів мистецтва.

Цього року кількість поданих заяв на вступ до Львівської політехніки теж сягнула максимуму — понад 54 тисячі за всіма напрямами підготовки. За цим показником університет твердо утримує третє місце серед ВНЗ України.

В найближчий час підіб'ють підсумки зарахування вступників на контрактну форму навчання. Зазначимо, що з багатьох напрямів підготовки тут теж відбудеться конкурсне випробування. Загалом студентами в наступному навчальному році стануть понад 7400 студентів.


За інформацією Національного університету «Львівська політехніка»Огигінал новини «У Львівській політехніці найбільшою популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3456
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php