Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (І сесія)


5 червня 2014 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (І сесія).За оперативною інформацією, явка абітурієнтів становила 93 % від загальної кількості зареєстрованих.

Сьогодні пройде ІI сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на вході до пункту тестування необхідно пред’явити:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;

  • паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.


У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11.00.

Пам’ятайте, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.Огигінал новини «Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (І сесія)» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3295
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php