Україна за інноваційністю виявилася 49-ю країною з 50, але вища освіта залишається доступною


За результатами Global Innovation Index, який проводиться агентством Bloomberg, за інноваційністю ми опустилися на 7 позицій.Україна опустилася в рейтингу Global Innovation Index на 7 позицій - до 49 місця, залишившись в числі 50 найбільш інноваційних країн (з 142 позицій рейтингу ).

Серед семи критеріїв, які оцінюють аналітики, Укріана виграє тільки у вищій освіті (через її доступності ) і з патентної активності.

По решті п'яти критеріям (концентрація високих технологій, відсоток коштів ВВП, що спрямовуються державою на наукові дослідження, число вчених на мільйон жителів і додана вартість виробництва у відсотках від ВВП) Україна плететься далі п'ятого десятку країн рейтингу.

Зауважимо, що лідерами в рейтингу стали Швеція, Південна Корея і США. У десятку також потрапили Японія, Німеччина, Данія, Сінгапур, Швейцарія, Фінляндія і Тайвань. Роком раніше лідером рейтингу були США, а друге і третє місця займали Південна Корея і Німеччина.

Україна за інноваційністю виявилася 49-ю країною з 50, але вища освіта залишається доступною ( /prog/data/upimages/gll-2013-11.png )
Додатково:

Исследование INSEAD: Глобальный индекс инноваций 2013 года ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2729 )Огигінал новини «Україна за інноваційністю виявилася 49-ю країною з 50, але вища освіта залишається доступною» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3066
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php