ЗНО: Алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами тестування буде змінено


Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюватиметься після завершення процесу формування бази абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання скласти ЗНО з певного предмета.Буде змінено алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами тестування. При розподілі враховуватиметься регіон проживання абітурієнта та обрана ним мова складання тесту. Інформацію про місце, дату та час початку проведення ЗНО з кожного предмета буде вказано в запрошенні – перепустці, зазначила у інтерв'ю виданню "Освіта України" директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Його надсилатимуть поштою не менш як за три тижні до початку проведення тестувань. Абітурієнти також матимуть можливість роздрукувати їх зі своїх інформаційних сторінок, розміщених на сайті УЦОЯО.

Рекомендуємо заздалегідь дізнатися про маршрути проїзду до пунктів тестування. Адреси і карти розташування пунктів буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.Додатково:

ЗНО-2013: За власну думку знизили оцінку ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2318 )

Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році ( https://euroosvita.net/index.php/?category=15&id=2327 )

Вступ до вишів перетворюється на змагання гаманців? ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1636 )Огигінал новини «ЗНО: Алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами тестування буде змінено» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2480
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php