Уряд схвалив Нацстратегію розвитку освіти до 2021 року


Уряд розглянув та схвалив Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, яку пропонується затвердити відповідним Указом Президента України.Це питання розглядалося на засіданні Кабінету Міністрів 10 вересня 2012 року. Про це УНН повідомили у Кабміні.

Документ розроблено з метою вдосконалення правових та організаційних засад розвитку освіти в Україні. До розробки стратегії долучилися практично всі освітянські колективи, громадськість, від яких надійшло майже 6 тисяч пропозицій, зауважень, звернень, які були проаналізовані та враховані в проекті Національної стратегії розвитку освіти. Документ було розглянуто та схвалено минулого року на III Всеукраїнському з’їзді працівників освіти.

Національна стратегія розвитку освіти визначає основні напрями, пріоритети та завдання і механізми реалізації державної політики в галузі освіти, кадрову і соціальну політику і складає основу для внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, управління і фінансування структури та змісту освіти.

Головним завданням стратегії є забезпечення доступності якісної, конкурентоспроможної освіти для громадян України відповідно до вимог інноваційного, сталого, демократичного розвитку суспільства, економіки, науки, культури. Зміни в освіті повинні забезпечити створення умов для особистісного розвитку людини відповідно до її індивідуальних задатків, здібностей, потреб у навчанні впродовж життя.

Після підписання Президентом України Указу про схвалення Національної стратегії розвитку освіти та його опублікування документ набуде чинності. Уряд же буде зобов’язаний у місячний термін розробити заходи щодо реалізації Національної стратегії розвитку освіти на найближчі 5 років.


Додатково:


Про затвердження Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України ( https://euroosvita.net/index.php/?category=15&id=2139 )

Минобразования раскрывает тайну вкладов ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2134 )

Гарвард для нас не авторитет? ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2090 )Огигінал новини «Уряд схвалив Нацстратегію розвитку освіти до 2021 року» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2163
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php