У 14 вишах України студентам заборгували стипендії


У чотирнадцяти вищих навчальних закладах України студентам досі не виплатили усю суму стипендій.Про це в ефірі телеканалу ТВі повідомила президент Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щепетильникова.

Зокрема, вона уточнила, які саме виші повністю розрахувались із студентами.

«Є три університети в Україні, які на сьогоднішні день компенсували студентам недоплачені гроші. Це Київський національний торгівельно-економічний університет, Харківський авіаційний інститут і Львівський національний університет ветеринарної медицини», — зазначила Щепетильникова.

Разом з тим, за її даними, залишилось ще 14 навчальних закладів, в яких студентам недоплатили гроші.

«Причому це абсолютно різні регіони України — зі сходу до заходу», — додала Щепетильникова.

Нагадаємо, за підрахунками опозиції, влада перед виборами вирішила зекономити близько 100 млн грн на студентських стипендіях.Додатково:


Про затвердження розподілу Квот академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів ( https://euroosvita.net/index.php/?category=15&id=2115 )

Про академічні стипендії Президента України ( https://euroosvita.net/index.php/?category=15&id=2055 )

Болонський процес: студентська мобільність у Європі ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1880 )Огигінал новини «У 14 вишах України студентам заборгували стипендії» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2123
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php