У наступному році всі заяви на вступ до вишів подаватимуться через Інтернет


У наступному році всі абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до ВНЗ в електронному вигляді.Про це під час прес-конференції у четвер, 2 серпня, заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

«Нововведення високо було оцінено і батьками, і вступниками. І в наступному році дію системи подання електронних заяв буде поширено на всі освітньо-кваліфікаційні рівні», — сказав міністр.

Він уточнив, що таким чином дистанційно свої заяви до вишів зможуть подавати ті, хто хоче навчатися за програмою молодшого спеціаліста, спеціаліста та магістра.

Табачник зауважив, що 68 тис. абітурієнтів цього року подали в електронному вигляді 282 тис. заяв.

Він також повідомив, що на сайті інформаційної системи «Конкурс» Міносвіти під час цьогорічної вступної кампанії було зареєстровано рекордну кількість переглядів сторінок вищих навчальних закладів — майже 81 млн 400 тис. відвідувань громадянами з 113 країн.

Як повідомлялося, у цьогорічній вступній кампанії-2012 кількість абітурієнтів збільшилася в два рази — участь у ній взяли 620 тис. осіб, які з 2 по 31 липня подано 1 млн 901 тис. 503 заяви на участь у конкурсному відборі для вступу до вищих навчальних закладів.Додатково:


Вища освіта: негативна селекція ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2083 )

У п'ятірці найпопулярніших вишів – три технічні ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2074 )

«Факти» склали рейтинг найдорожчих вишів України ( https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2068 )Огигінал новини «У наступному році всі заяви на вступ до вишів подаватимуться через Інтернет» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2085
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php