15 березня старуватиме Всеукраїнський конкурс "Ерудит"


23 лютого 2012 року у приміщенні Центрального правління Українського товариства глухих відбулося засідання організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Ерудит" для учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом, який проводиться щорічно з метою, виявлення рівня їх загальноосвітньої підготовки, стимулювання до подальшого навчання, а також соціалізації та інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у соціальне середовище.

У засіданні взяли участь члени організаційного комітету до складу якого входять представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Українського товариства глухих, науковці Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, практичні працівники.

Учасниками засідання обговорено програму, організаційні питання проведення конкурсу, змістове наповнення конкурсних завдань, а також порядок оцінювання робіт та нагородження переможців. Крім того, обговорено пропозиції щодо удосконалення організаційно-змістового забезпечення конкурсу, починаючи з 2013 року.

Всеукраїнський Конкурс "Ерудит" відбудеться 15 березня 2012 року о 10:00 у приміщенні Культурного центру Українського товариства глухих (Київ, вул.Курська, 6).


Додатково:Сотни тысяч детей с инвалидностью в Центральной и Восточной Европе и СНГ не имеют возможности посещать общеобразовательные школы ( https://euroosvita.net/?category=1&id=1258 )

Конвенция о правах инвалидов ( https://euroosvita.net/?category=17&id=1239 )

Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах ( https://euroosvita.net/?category=17&id=1622 )

Семейное образование может частично заменить школьное ( https://euroosvita.net/?category=1&id=1476 )Огигінал новини «15 березня старуватиме Всеукраїнський конкурс "Ерудит"» - https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1621
«Євро Освіта»  - https://euroosvita.net/index.php