Исследование, проведенное в благополучной Канаде показало – лучшее образование дети получают дома. Исследовав группу из 74 детей педагоги из Mount Allison University и Concordia University пришли к выводу – лучший способ представить высокоразвитое и конкурентоспособное потомство – это никогда не водить детей в школу. Но с одним маленьким условием.
Польща планує під час свого головування у Європейському Союзі розширити дію програми обміну студентами і викладачами Erasmus на країни, що межують з ЄС на сході і півдні.
«Учні, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання у сільській місцевості, згідно з законодавством забезпечуються підвезенням. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 274 для забезпечення перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості, до місць навчання і додому у Державному бюджеті на 2011 рік передбачено 75 млн. грн. на придбання 244 автобусів. Окрім того, за кошти місцевих бюджетів протягом 2011 року придбано 133 автотранспортних засоби»...
Школи деяких міст отримали мільйонні субвенції з держбюджету для підготовки до навчального року. Про це повідомив директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран.
Якщо ми сподіваємося, що наших дітей будуть “няньчити” виховательки за 800 гривень на місяць або вчителі, які отримують тисячу “з хвостиком”, будуть і надалі сіяти добре й вічне просто за “так”, не маючи джерел до людського існування, це — величезна ілюзія.
Для составления рейтинга QS используются шесть показателей - репутация в академической среде (это основной критерий), отношение к выпускникам университета работодателей, цитируемость публикаций сотрудников вуза, соотношение числа преподавателей и студентов, а также относительная численность в университете иностранных преподавателей и студентов.
К участию в конкурсе приглашаются ученые из любой страны мира. В конкурсе могут принять участие и аспиранты, работающие над диссертацией подходящей тематики не менее одного года.
Контакт: тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122) факс:
(044) 290-41-24 м. Київ, вул. Смілянська, 4 Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net
При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання. euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів