International Association of Universities: Відвідайте глобальний портал IAU HESD « Інформація про міжнародну діяльність ЗВО « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Інформація про міжнародну діяльність ЗВО
International Association of Universities: Відвідайте глобальний портал IAU HESD
12-12-2023

Під час міжнародної конференції IAU 2023 Міжнародна Асоціація університетів (International Association of Universities - IAU) презентувала останню версію глобального порталу IAU HESD . Цей портал є інструментом, розробленим IAU для її членів, партнерів і широкої громадськості. Він надає доступ до університетської діяльності та інших ініціатив, розроблених у всьому світі для сприяння стійкості та сприяння досягненню Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР).

Вперше створений у 2012 році та запущений на 14-й Генеральній конференції IAU у Пуерто-Ріко, портал HESD IAU пройшов довгий шлях. Він постійно вдосконалює та інтегрує вміст, поданий членами та партнерами IAU і зібраний за допомогою кабінетних досліджень. Після ухвалення ЦСР у 2015 році ці цілі ООН були інтегровані в сторінку та функцію пошуку. У 2018 році було створено IAU HESD Cluster, їх роботи представлені на спеціальній сторінці Cluster на порталі. У листопаді 2023 року відзначається перезапуск порталу з новими функціями та покращеним макетом.

Портал IAU HESD регулярно оновлюється IAU та членами IAU, а партнерам пропонується внести відповідний вміст. Хоча деякі послуги пропонуються на пріоритетній основі для членів IAU, портал відкрито доступний онлайн. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші внески, запитання та коментарі команди HESD .

>>> Відкрийте для себе дії університету для сталого розвитку та ЦСР
>>> Дізнайтеся, як опублікувати дії вашого університету на порталі IAU HESD

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів