МОН: розпочалася підготовка Дорожньої карти інтеграції України до ЄДП на 2025–2027 роки « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
МОН: розпочалася підготовка Дорожньої карти інтеграції України до ЄДП на 2025–2027 роки
12-05-2025

Євроінтеграція науки: розпочалася підготовка Дорожньої карти інтеграції України до ЄДП на 2025–2027 роки

12 травня 2025 року відбулося перше засідання Робочої групи з формування Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору (ЄДП) на 2025–2027 роки. Відповідну робочу групу створено наказом МОН від 30 квітня 2025 року № 656. Захід організовано Міністерством освіти і науки України в онлайн-форматі.

У засіданні взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, Національної та галузевих академій наук, Національного фонду досліджень України, структурних підрозділів МОН, а також партнери з Європейської комісії.

Робочу групу очолює генеральний директор директорату розвитку науки МОН Григорій Мозолевич, який відкрив засідання та зазначив: «Інтеграція України до Європейського дослідницького простору — це не лише стратегічний курс, а й практичний інструмент для оновлення науково-інноваційної системи України. Формування нової Дорожньої карти дасть змогу узгодити наші цілі з європейськими підходами та забезпечити реальну участь у спільних дослідницьких ініціативах. Україна вже має досвід підготовки й реалізації схожого документа. Новий цикл — це можливість зміцнити довіру міжнародних партнерів, посилити видимість української науки та інтегруватися в пріоритети ЄС на період 2025–2027 років».

З вітальним словом до учасників звернувся також Фредерік Сондергаард, фахівець з питань політики Генерального директорату з досліджень та інновацій Європейської комісії.

Ключовим елементом зустрічі стала презентація концепції другого Політичного порядку денного ЄДП на 2025–2027 роки, яку представила експертка Єврокомісії Кароліна Канібано. Учасники ознайомилися з оновленими пріоритетами дослідницької політики ЄС, зокрема з 11 структурними політиками та 8 спільними діями, ухваленими Радою ЄС 28 лютого 2025 року.

Обговорення було зосереджене на тому, як врахувати цілі та очікувані результати Порядку денного під час підготовки української Дорожньої карти.

Інтеграція України до ЄДП є важливим складником євроінтеграційного курсу держави. Розроблення нової Дорожньої карти дасть змогу:

🔹 послідовно посилювати екосистему науки та інновацій;

🔹 забезпечити відповідність політикам і стандартам ЄС;

🔹 створити умови для повноцінної участі у спільних програмах і проєктах Європейського Союзу;

🔹 підвищити міжнародну видимість України як партнера в реалізації політики ЄДП.

Нагадаємо, попередню Дорожню карту було затверджено наказом МОН від 10 лютого 2021 року № 167 на виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.




Докладніше на сайті МОН України >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів