Вчена рада Каразінського університету погодила кандидатуру Лілії Гриневич на посаду проректора з науково-педагогічної роботи « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Вчена рада Каразінського університету погодила кандидатуру Лілії Гриневич на посаду проректора з науково-педагогічної роботи
25-06-2024

Після проведення урочистого випуску магістрів у Харківському національному університету імені В. Н. Каразіна відбулося засідання Вченої ради університету.

Члени Вченої ради погодили кандидатуру Лілії Гриневич на посаду проректора з науково-педагогічної роботи Каразінського університету.

На початку засідання відбулося присвоєння вчених звань каразінцям.

Також на порядку денному стояли не менш важливі питання стосовно створення нових структурних підрозділів. Вчена рада погодила створення:

- коледжу Каразінського університету;
- центру освітніх досліджень Каразінського університету;
- центру «Університетський медіахолдинг»;
- структурних підрозділів у складі ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія».


Під час засідання ухвалено низку рішень щодо затвердження освітніх, сертифікатних програм та навчальних планів, а також змін до Правил прийому на навчання до університету. Традиційно наприкінці засідання Вчена рада затвердила до друку низку навчально-методичних і наукових видань.

Також затверджено ліміт стипендіатів на рівні 40 % за умови відповідного фінансування.


Потужна команда Каразінського університету продовжує працювати й докладати всіх зусиль задля розвитку освіти й науки країни!
За інформацією:
karazin.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів