УЦОЯО: з 24 червня до 15 липня проходитиме основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
УЦОЯО: з 24 червня до 15 липня проходитиме основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року
20-06-2024

Основна сесія випробувань для вступу на магістерські програми, а також до аспірантури проходитиме з 24 червня до 15 липня. Учасники ЄВІ / ЄФВВ вже отримали запрошення, тож знають дату, час і місце складання іспитів.

Початок проведення вступного випробування під час першої зміни – 10:00, другої – 15:00. Допуск до пункту тестування розпочнуть за 30 хв і припинять за 10 хв до початку випробувань. Тому рекомендуємо учасникам заздалегідь спланувати маршрут доїзду і подбати про те, щоб вчасно дістатися до пункту тестування.

Вступники, які братимуть участь у ЄВІ / ЄФВВ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях-перепустках час початку тестування зазначено за місцевим часом населеного пункту, де розташований пункт тестування.

Для допуску до пункту тестування вступник / вступниця має пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, на підставі якого його / її зареєстровано для участі у вступних випробуваннях (серію (за наявності) та номер якого зазначено в екзаменаційному листку) / його цифровий аналог у застосунку «Дія».

ВАЖЛИВО! Рекомендуємо учасникам перевірити правильність оформлення екзаменаційного листка. У разі якщо на ньому немає фото чи підпису представника приймальної комісії, – зверніться до приймальної комісії для усунення недоліків.

УЦОЯО: з 24 червня до 15 липня проходитиме основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту тестування не пред’явить екзаменаційного листка й документа, що посвідчує особу, – його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ.

Під час проходження вступного випробування учасникам варто уважно слухати промову інструктора.

У разі технічних несправностей комп’ютера, некоректної роботи програми, виникнення будь-яких інших нестандартних ситуацій учасникам потрібно одразу звертатися до інструктора.

Під час тестування учасник / учасниця має право з дозволу старшого інструктора вийти з аудиторії. Час, який учасник / учасниця проведе за межами аудиторії, йому / їй не буде додано до часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи.

Протягом часу, відведеного на проведення вступних випробувань, учасникам заборонено мати при собі пристрої зчитування, обробки, збереження, відтворення інформації, а також рукописні та друковані матеріали, що не передбачені порядком проведення ЄВІ / ЄФВВ.

У разі отримання сповіщення про повітряну тривогу під час проведення ЄВІ / ЄФВВ інструктор аудиторії зупинить роботу над тестом для всіх учасників, при цьому відповіді збережуться, а час, який залишився до завершення тестування, у сервісі зупиниться. Учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття. Після завершення тривоги вони повернуться до аудиторій, і учасники продовжать виконувати тестові завдання.

Якщо учасник / учасниця виявив / виявила факти порушення процедури проведення ЄВІ / ЄФВВ, він / вона має право подати заяву щодо порушення процедури (за бажанням у заяві варто вказати на потребу в проходженні ЄВІ / ЄФВВ під час додаткових сесій) до моменту виходу з пункту тестування.

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії ЄВІ / ЄФВВ, він / вона може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мав / мала брати участь в ЄВІ / ЄФВВ.

Звертаємо увагу, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, тож для її проведення пунктів тестування за кордоном не створюватимуть.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів