В ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся регіональний культурологічний фестиваль «Олена Пчілка в соціокультурному просторі» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся регіональний культурологічний фестиваль «Олена Пчілка в соціокультурному просторі»
11-06-2024

З ініціативи кафедри журналістики факультету української філології та журналістики в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся регіональний культурологічний фестиваль «Олена Пчілка в соціокультурному просторі», присвячений 175-річчю від дня народження видатної землячки. Партнерами заходу виступили Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної військової адміністрації і громадський простір «Містохаб».

Розпочався фестиваль у бібліотеці імені М. А. Жовтобрюха ПНПУ імені В. Г. Короленка з публічної лекції професорки, завідувачки кафедри журналістики Світлани Семенко «Національні ідеали в публіцистиці Олени Пчілки».

Лекторка ознайомила присутніх із визначальними атрибутами націоналістичного світогляду Ольги Косач, послідовному відстоюванні національних інтересів — «шукати правди разом з народом»; детально проаналізувала ключові етапи журналістської, редакторської, публіцистичної й видавничої діяльності видатної землячки, охарактеризувала її роль у розвитку української журналістики кінця ХІХ — початку ХХ століття.

У межах регіонального фестивалю відбулося нагородження переможців і дипломантів конкурсу учнівських і студентських медіапроєктів «Теревені», присвяченого 175-річчю від дня народження Олени Пчілки.


Докладніше на сайті poltava.to >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів