EUA: 14 червня відбудеться вебінар та інформаційний день перезапуску MSCA4Ukraine « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
EUA: 14 червня відбудеться вебінар та інформаційний день перезапуску MSCA4Ukraine
4-06-2024

Завдяки нещодавньому поповненню 10 мільйонів євро від Європейської комісії програма MSCA4Ukraine зможе підтримати додаткових дослідників, переміщених з України. Цей вебінар офіційно перезапустить MSCA4Ukraine та надасть учасникам інформацію про те, як подати заявку на конкурс пропозицій 2024 року. Очікується, що другий конкурс подачі заявок буде опубліковано в червні 2024 року.

Фінансована ЄС програма MSCA4Ukraine наразі пропонує спеціальні стипендії та підтримку 125 дослідникам з України, що дозволяє їм продовжувати роботу в академічних та неакадемічних організаціях у країнах-членах ЄС та країнах, асоційованих з Horizon Europe, зберігаючи зв’язки з дослідницькими та інноваційними спільнотами в Україні. Ініціатива, що фінансується в рамках Дій Марії Склодовської-Кюрі (MSCA), очолюється Scholars at Risk Europe та реалізується спільно з Alexander von Humboldt Foundation та European University Association.

Під час вебінару MSCA4Ukraine буде офіційно перезапущено Нормундсом Попенсом (Normunds Popens), заступником генерального директора Генерального директорату з питань освіти, молоді, спорту та культури Європейської комісії, та Ігорем Тарановим, керівником департаменту Horizon Europe Office в Україні.


Докладніше на сайтах:

eua.eu >>>


MSCA4Ukraine >>


За інформацією:
eua.eu,
sareurope.eu

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів