Міністерство оборони підтримує інноваційні програми для фронту « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Міністерство оборони підтримує інноваційні програми для фронту
11-05-2024

Міністерство оборони підписало меморандум щодо співпраці з Defence Builder Accelerator (DBA) — програмою розвитку оборонних стартапів.

Мета співпраці — спільна допомога розробникам для створення технологічних рішень під запит Сил оборони і швидкої доставки їх на фронт.

У межах програми Defence Builder Accelerator до 15 оборонних стартапів впродовж 4 місяців будуть створювати систему менеджменту команди, оформлювати юридичну та фінансову структуру, ефективніше залучати інвестиції. Також учасники акселератору отримають доступ до тестувань на полігоні та швидкий зворотний зв'язок щодо застосування своїх розробок з поля бою. До участі в програмі запросили переможців першого Хакатону Міністерства оборони «Наступ машин».

«Поєднання військової, державної та бізнесової експертизи допоможе нам досягнути технологічної переваги над ворогом. Міноборони розпочало співпрацю з оборонними акселераторами, щоб швидше доставляти технології на фронт. Дякуємо Defence Bulder Accelerator за чіткі дії задля розвитку defence tech», — зазначила Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони України.

Участь у програмі можуть брати розробники оборонних технологій, які вже мають мінімально життєздатний продукт (MPV) або прототип (TRL4) у напрямках БПЛА, наземних та водних роботизованих комплексів, кібербезпеки, сенсорів тощо. Подати заявку щодо участі у акселераційній програмі DBA можна до 15 травня.

«Залучення експертизи Міноборони для команд дозволить створювати розробки, необхідні для поля бою. Попереду багато роботи, та я вірю, що ми разом реалізуємо ініціативи, які допоможуть нашим оборонним стартапам створювати технологічну зброю для військових», — додала Катерина Безсудна, співзасновниця та операційна директорка DBA.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів