Deutsche Welle: Нобелівські лауреати вимагають посилення підтримки України « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Deutsche Welle: Нобелівські лауреати вимагають посилення підтримки України
27-03-2024

Десятки лауреатів Нобелівської премії закликають до більш жорстких заходів проти Росії. У відкритому листі вони звинувачують Захід у фатальному умиротворенні, адже режим Путіна є неминучою загрозою для людства.

Десятки лауреатів Нобелівської премії виступили з терміновим закликом суттєво збільшити допомогу Україні. Про це ідеться у їхньому відкритому листі, поширеному у середу, 27 березня.

Нобелівські лауреати також закликають міжнародну спільноту до більш рішучих заходів проти Росії. При цьому вони стурбовані не лише долею України. "Путінський режим показав, що він становить очевидну та неминучу загрозу для людства", - йдеться в листі.

"1938 рік не має повторитися!"

Підписанти відкритого листа звинувачують уряди багатьох країн у недооцінці небезпеки, яку становить російський президент Володимир Путін. На думку авторів листа, Захід нині проводить небезпечну "політику умиротворення" - подібну до тієї, що мала місце на початку владарювання Адольфа Гітлера. Політики і громадяни в усьому світі повинні "відмовитися від будь-яких ілюзій щодо Путіна і його злочинного режиму", переконують нобелівські лауреати. "Історія вчить нас, що умиротворення агресора сприяє подальшим злочинам проти людства. Жодні тимчасові вигоди не можуть цього виправдати. Ми рішуче налаштовані на те, щоб Мюнхен 1938 року не повторився!", - зазначають автори листа.

Ідеться про підписану у 1938 році Мюнхенську угоду, коли Великобританія, Франція та Італія погодилися на анексію націонал-соціалістичною Німеччиною Судетської області. Утім, незважаючи на документ, нацистська Німеччина у 1939 році напала на Польщу і розв'язала Другу світову війну.

П'ять конкретних вимог до світових лідерів

Свої заклики нобелівські лауреати формулюють у п'яти конкретних вимогах до світових лідерів. Вони переконують, що має бути значно розширена допомога Україні. "Своєчасна допомога зменшить втрати і допоможе вигнати агресора з української землі", - пишуть вони і додають, що поразка Путіна також може бути сприйнята мільйонами росіян як моральна перемога.

Три вимоги стосуються "пригнобленої опозиції в Росії". Міжнародна спільнота, на думку підписантів листа, має зробити усе можливе для захисту російських політичних в'язнів, які перебувають у "неминучій небезпеці" після убивства Олексія Навального. А також має надавати підтримку російським громадянам, які втекли через свої політичні переконання за кордон. "Зміні режиму в Росії" має сприяти і розширення підтримки опозиційних ЗМІ та організацій, вважають нобелівські лауреати.

Окремою вимогою до світових лідерів підписанти листа висувають відмову від визнання президентства Путіна. "Світ має дати чіткий сигнал, що він більше не розглядає Путіна як "партнера", - переконані вони.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів