КНУ імені Тараса Шевченка та ХНУ імені В.Н. Каразіна поглиблюють співпрацю « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
КНУ імені Тараса Шевченка та ХНУ імені В.Н. Каразіна поглиблюють співпрацю
22-03-2024

18 березня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка ректор Каразінського університету Тетяна Кагановська зустрілася з ректором КНУ Володимиром Бугровим.

КНУ імені Тараса Шевченка та ХНУ імені В.Н. Каразіна поглиблюють співпрацюФото з сайту karazin.ua

Під час зустрічі очільники обох закладів вищої освіти обговорили розвиток і поглиблення взаємодії у питаннях освітньої діяльності, проведення спільних наукових розробок, інтернаціоналізацію та популяризацію досліджень. Також розглянули питання щодо розширення доступу до культурних надбань, задоволення потреб у сталому розвитку громадянського суспільства та підтримці ініціатив громад.

Сторони підписали договір про співпрацю, який, за словами Володимира Бугрова, офіційно закріплює багаторічне партнерство між університетами та дає поштовх до втілення нових спільних проєктів на благо розвитку освіти й науки України.

Тетяна Кагановська зазначила: «Війна показала, наскільки близькими є наші університети. Ми по-новому відкрили для себе одне одного. Адже підтримка у ці складні часи неймовірно мотивує і допомагає долати всі виклики, які постають перед освітньою галуззю».


Докладніше на сайті karazin.ua >>>За інформацією:
karazin.ua,
knu.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів