18 грудня EUA проведе вебінар: Штучний інтелект у науці – нові політики та приклади практичного використання « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
18 грудня EUA проведе вебінар: Штучний інтелект у науці – нові політики та приклади практичного використання
23-11-2023

Оскільки штучний інтелект все глибше впроваджується в науку, він має потенціал для трансформації дослідницьких систем і стимулювання наукових відкриттів у руйнівний спосіб. Шляхом автоматизації процесів і оптимізації робочих процесів інструменти ШІ можуть підвищити продуктивність, ефективність і точність. Це відкриває очевидні переваги для дослідників у різних дисциплінах, а також для спільнот і суспільства в цілому.

Для багатьох практиків переваги застосування ШІ та інших нових технологій у наукових дослідженнях переважають потенційні ризики. Але в міру того, як фактичні та потенційні випадки використання множаться, дебати навколо етичних і соціальних наслідків і необхідності підтримувати довіру суспільства до наукових процесів стають дедалі актуальнішими.

Вебінар досліджуватиме останні тенденції та зміни в політиці використання штучного інтелекту в науці, а також буде представлено тематичні дослідження та доповіді експертів Європейської Комісії та ОЕСР.

Цей вебінар лише для членів Європейської асоціації університетів (European University Association - EUA)


Докладніше на сайті www.eua.eu >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів