На території ЛНМУ ім. Данила Галицького планується спорудження апарт-готелю « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
На території ЛНМУ ім. Данила Галицького планується спорудження апарт-готелю
20-11-2023

Компанія – забудовник «Парктрейд», що належить депутату Львівської міської ради Назару Бербеці та яка планує спорудження апарт-готелю на території Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, надіслала листа виконувачу обов’язків ректора п. Оресту Чемерису. В ньому зазначено наступне: «В рамках підготовки до реалізації майбутнього об’єкта будівництва хочемо ознайомити Вас з проектними рішеннями. Також хочемо повідомити Вас, що наша компанія готова безоплатно передати у власність ЛНМУ ім. Данила Галицького нежитлове приміщення на першому поверсі, загальною площею не менше 150 м.кв. для розміщення студентського хабу.»

Отож, обговорення проекту майбутньої забудови планується на 21 листопада о 16 год. в приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації по вул. Левицького, 67

Сподіваємось, що усі, кому не байдужа подальша доля університетських корпусів, споруджених наприкінці 19-го століття, та самого кампусу прийдуть завтра на цю зустріч та висловлять свою позицію. Наш чудесний архітектурний ансамбль вистояв у двох світових війнах, сподіваємось, що й у війні із захланністю та мародерством нам вдасться його відстояти!

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів